اخبار

خرید بادام

قیمت بادام درختی شور

خرید بادام را ما برای شما از بهترین مزارع ایران انجام میدهیم بطوریکه بادامی که از ما تهیه میکنید بسیار عالی است و یک میان وعده خوب و سالم محسوب میشود که حاوی فیبر ، کلسیم ، روی ، آنتی اکسیدان میباشد . خرید بادام را شما میتوانید در بسته بندی های مختلف از نظر وزن و نوع را انتخاب کرده سپس فرایند خرید بادام شروع گردد . اگر بخواهیم یک منبع سرشار از پتاسیم را نام ببریم میتوانیم به بادام شور اشاره کنیم که برای کاهش فشار خون نیز بسیار کمک میکند و پر از مواد مغذی میباشد . چربی موجود در بادام سالم و طبیعی است به همین دلیل بیکاریهای قلبی را در افراد کاهش میدهد و همچنین باعث کاهش کلسترول میشود و بسیاری از افراد که بیماری دیابت دارند با مصرف روزنه بادام میتوانند از این بیماری پیشگیری کنند .

خرید اینترنتی بادام درختی

اگر شما نمیتوانید با توجه به مسافت راه و نتظیم وقت که در محل کار یا در مسافرت هستید یا مسائل روزمره زندگی خود سر گرم هستید ما به صورت اینترنتی کالای شما را در اختیارتان قرار میدیم . شما پس از خرید و و ارسال نشانی مدنظر خود کلا را در محل تحویل میگیرد .

قیمت بادام درختی 98

در سال 98 بسیاری از افراد بدنبال قیمت بادام بودند بدلیل اینکه در سال 97 نوسانات زیادی را در خود جای داد ، این علت باعث گردید که مشتریان زیادی با ما تماس گرفته و از لحظه ایی قیمت بادام با خبر باشند تا بتوانند راه درستی را در این زمینه انتخاب کنند .

قیمت بادام درختی سنگی

قیمت بادام درختی سنگی به مراتب از دیگر بادام هاب درختی کمتر است ، در ابتدا بادام درختی دارای پوسته سبز و بافت داخلی نرم میباشد که در این حالت به آن چغاله بادام میگویند اما در حقیقت نارس و خام است اما با گذر زمان کم کم در حال رشد است طوری که پوسته بیرونی آن سخت شده و مغز آن تشکیل و شکل میگیرد . تولیدات این محصول بیشتر در چهار محال و بختیاری سبزوار اصفهان صورت میگیرد .

انواع بادام

  • بادام پوست کاغذی
  • بادام مامایی
  • بادام سنگی
  • بادام ربیع
  • بادام منقا
  • بادام سفید
  • بادام تلخ
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۰ از ۵
از مجموع ۰ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *