بادام

روغن جادویی !!! روغن بادام

روغن جادویی روغن بادام روغنی اعجاز انگیز که از فشرده سازی دانه بادام تحت فشاری دقیق با دستگاه های روغن گیری انجام می شود. در ادامه خلاصه کوتاهی از هزاران خواص روغن را برای شما شرح می دهیم!!!

از گذشته های دور تا به امروز یکی مهم ترین داروهایی که برای درمان انواع بیماری های پوستی یا گوارشی استفاده می شده روغن بادام است.این روغن که جزو روغن های سبک قرار می گیرد. دارای مقادیر بسیار زیادی از انواع ویتامین ها و مواد معدنی است.

بادام شیرین مخصوصا بادام مامایی و وبادام سنگی از بادام های شیرینی هستند. که دارای مقدار زیادی چربی مفید و فیبر هستند.

خواص مهم آن برای پوست و مو

از مهم ترین خواص این روغن که بخاطر وجود بسیار زیاد ویتامین Eمی باشد.خاصیت جوان سازی پوست و شاداب کردن مو می باشد. همچنین از ماساژ این روغن هر شب در نقاطی همچون دور چشم باعث رفع چین وچروک و تیرگی دوچشم می شود.

همچنین از قدیم تا به امروز یکی روغن هایی که برای ماساژ بدن استفاده می شده. و باعث آرامش و روشن شدن پوست بدن می شده روغن بادام می باشد.

یکی دیگر از خواص مهم روغن بادام پاکسازی عمیق پوست صورت و بدن می باشد.این روغن به دلیل سبک بودن با راحتی به لایه های پوست نفوذ کرده و باعث باکسازی و زیبایی پوست صورت و بدن می شود.

همچنین از خاصیت پاکسازی این روغن میتوان برای پاکسازی صورت از مواد آریشی نیز استفاده کرد. که ماساژ پوست با این روغن ضرر های مواد شیمیایی که برای پاکسازی پوست دارد را ندارد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۰ از ۵
از مجموع ۰ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *