بــن؛ روشی برای خرید ارزا‌ن‏‌تر

آیا از جمله‏‌ی مشتریان پر و با قرص فروشگاه اینترنتی 4030off هستید؟ آیا مرتبا برای خود و دوستانتان از فروشگاه اینترنتی 4030off  خرید می‏‌کنید و انتظار دارید که به عنوان یک مشتری دائمی، فروشگاه اینترنتی 4030off با نگاهی ویژه به شما بنگرد؟ آیا از مشتریانی هستید که اقلام مورد نیاز سازمان، شرکت، و دفتر کار خود را پیوسته ازفروشگاه اینترنتی 4030off  تامین می‏‌کنید؟ شاید علاقه‌‏مند به خریدهای با تعداد بالا و عمده برای کسب و کار خود هستید!

مدت‏‌هاست که فروشگاه اینترنتی 4030off پیشنهادهای زیادی را از مشتریان دائمی خود دریافت می‌‏کند. پیشنهادهایی از این دست که، یک مشتری وفادار و با نرخ تکرار خرید بالا امکان بهره‌‏مند شدن از قیمت‏هایی ویژه و مناسب‏‌تر را داشته باشد. یعنی دریافت حداکثر تخفیف ممکن از فروشگاه اینترنتی 4030off!

البته از ویژگی‏‌های خرید اینترنتی شفافیت در قیمت گذاری و امکان خرید با قیمت مناسب است. معمولا کالاها برای همه مشتریان یک فروشگاه اینترنتی چه آنها که تنها گاهی خرید می‏‌کنند و چه آنها که جزو مشتریان دائمی و پر و پا قرص آن هستند با قیمت‏‌های یکسانی عرضه می‏‌شوند. این خود حاکی از شفافیت و البته یک فرصت ارزشمند برای کاربر است. با وجود اینکه شفافیت در قیمت گذاری یکی از مهم‌ترین مزایای خرید اینترنتی است، فروشگاه اینترنتی 4030off  بن، نگاه ویژه‏‌ی  فروشگاه اینترنتی 4030off به مشتریان وفادار است. نگاهی ویژه و فراتر از درصد تخفیفی محدود. با فروشگاه اینترنتی 4030off، هرچه بیشتر سفارش دهید، ارزان‏تر می‌‏خرید!